نوار اعلان

قوانین و مقررات


شرایط بازگرداندن کالا

 

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد;

- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا  7  روز پس از دریافت کالا، به آوان یدک اطلاع داده شود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به آوان یدک بازگردانده شود.
- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه  اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از  بین خواهد برد.
- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه  کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود،  را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و  نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و  استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای  کالا) را شامل نمی‌شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد;

-  وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از  دریافت کالا، به آوان یدک از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات  درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده  باشد.
- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در  پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها  نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی  درج شده در وب‌سایت است.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد،  امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال  یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن  بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از  دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا  جعبه اصلی خود به آوان یدک بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات،  آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن  آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد;

-  آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به  آوان یدک  از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً  خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا  در کارتن یا جعبه اصلی خود به آوان یدک بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا  نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا  پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

نکته مهم: تحویل کالای مرجوعی به آوان یدک از طریق پست توسط مشتری به آدرس خوزستان دزفول خ طالقانی میدان فتح المبین کوچه 8متری کد پستی 6468153891 انجام خواهد شد.